آموزش نقاشی رنگ روغن پایه

آموزش نقاشی رنگ روغن پایه

آموزش نقاشی رنگ روغن از پایه!

 آکادمیک و اصولی، بدون بو و تینر!

آموزش نقاشی رنگ روغن طبیعت بی جان

امکان رفع اشکال توسط استاد!

 زیر نظر اساتید با تجربه دانشگاه!

آموزش مجازی نقاشی رنگ روغن

یادگیری با ویدئو و تصویر!

 دسترسی در هر زمان و مکان!

در دوره آموزش نقاشی رنگ روغن پایه بدون استفاده از حلال های نفتی و بودار، اصول اولیه و گام به گام نقاشی رنگ روغن رو به زبانی ساده یاد می گیری! جلسات آموزشی در این دوره ی 6 جلسه ای شامل ویدئوهای آموزش نقاشی رنگ روغن از طبیعت بیجان ، تصاویر آموزشی ، رنگشناسی ، ابزارشناسی ، توضیحات تئوریک ، دانلود کتاب های آموزشی و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاده. هنرجو در طول این دوره به صورت آکادمیک و بیسیک با نقاشی رنگ روغن آشنا می شه تا برای دوره های دیگه ای مانند نقاشی چهره آماده شه. برای آگاهی از فهرست محتوای جلسات این دوره در بالای همین متن روی لینک سرفصل جلسات کلیک کنید. ضمنا در اولین جلسه این دوره، فهرست ابزارهای آموزشی به صورت کامل در اختیار هنرجو قرار داده شده. نکات تدریس شده در این دوره حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های آموزشی موفق در این زمینه است و در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد برای هنرجوی شیوه بااستاد صادر می شه.
 پیش نیاز: هرچند شرکت در این دوره به صورت مجزا برای عموم آزاده، اما توصیه می کنیم که برای بازدهی بیشتر، قبلا دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان و همچنین دوره آموزش طراحی چهره رو در سامانه رنگ هنر گذرونده باشید تا آمادگی لازم برای درک مطالب دوره رنگ روغن رو داشته باشید.
 با عضویت و ساخت حساب کاربری در سامانه رنگ هنر، این دوره آموزشی رو به صورت خودآموز یا بااستاد شروع کن:

همین حالا دوره رو شروع کن

جلسه اول: توضیحات مهم درباره ابزارها ، روش ساخت خاکستری ها ، نحوه شستن قلم مو
جلسه دوم: نحوه آنالیز مدل ، طبیعت بی جان سیاه و سفید ، تفاوت انواع رنگ سفید
جلسه سوم: آموزش تئوری رنگ ، روش ساخت رنگ های گرم و سرد ، دانلود کتاب
جلسه چهارم: آموزش زیر رنگ در نقاشی رنگ روغن ، شناخت انواع رنگ قهوه ای
جلسه پنجم: روش رنگ گذاری اولیه در نقاشی ، دانلود کتاب آموزش رنگ روغن
جلسه ششم: نورپردازی های نهایی ، ویدئوی آموزشی ، درباره ورنی

  توضیحات و فهرست کامل تر ابزارها در جلسه اول این دوره قرار داره.

آموزش نقاشی رنگ روغن

1) 12 عدد رنگ روغن
2) بوم و سه پایه
3) انواع قلم موی نرم سرتخت
4) روغن بزرک
5) پالت کاغذی
6) کاردک و دستمال

  برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای رنگ ها و روغن بزرک: وینزور
  برندهای پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد قلم مو:  1) پارس آرت  2) رهاورد
  توضیحات و فهرست کامل تر ابزارها در جلسه اول این دوره قرار داره. از حلال های نفتی استفاده نمی کنیم!

دوره آموزش نقاشی رنگ روغن برای شما مناسبه اگر:

  شناخت پایه ای و اصولی نقاشی برای شما اهمیت داره!
  می خواهین بدون حلال های نفتی و بودار نقاشی کنین!
  به دنبال یادگیری آسان و سریع رنگ روغن هستین!
  تصمیم دارین در آینده نقاشی رنگ روغن چهره رو یاد بگیرین!

  فیلم آموزش نقاشی رنگ روغن پایه

فیلم معرفی دوره نقاشی با رنگ روغن
فیلم جلسه آخر دوره رنگ روغن

جلسات این دوره، شامل ویدئوهای حرفه ای آموزش نقاشی رنگ روغن به زبان فارسیه. این ویدئوها توسط سامانه رنگ هنر تهیه، تولید و تدوین شدن تا ضمن حفظ بار آموزشی، زمانبندی مناسب، با صرف کمترین حجم اینترنت کاربران پخش بشن. از موارد دیگه ای که در اختیار هنرجویان این دوره قرار می گیره می شه به نمونه تصاویر اجسام و کتاب های رایگان pdf اشاره کرد. در انتهای هر جلسه هم تمرین های متناسب با محتوای درسی از هنرجو خواسته می شه.

  پاسخ به پرسش های متداول

بوی تینر و تربانتین من رو اذیت می کنه!

نگران نباشید. بوی تربانتین و حلال های نفتی ما رو هم اذیت می کنه! اما در این دوره به هیچ عنوان از حلال ها یا خشک کن های نفتی ، تینری یا تربانتین استفاده نمی کنیم. بنابراین نگران این مورد نباشید. رنگ روغن بدون استفاده از این حلال ها بو یا بخارات آزاردهنده ای نداره.

چرا این دوره پایه نام گذاری شده؟

در این دوره موارد نقاشی رنگ روغن پایه شامل ابزارشناسی ، رنگشناسی ، نقاشی با خاکستری ها ، نقاشی رنگی از طبیعت بی جان به همراه نکات دیگه ای به شکلی اصولی آموزش داده می شه. مطالعه این دوره باعث می شه تا هنرجو بازدهی بیشتری در سایر دوره های آموزشی داشته باشه. آموزش به صورت مجازی با استفاده از فیلم، توضیحات، تصاویر و معرفی کتابه. هنرجو این امکان رو داره که بارها ویدئوها رو مشاهده و به محتوای جلسات در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشه.

هیچ تجربه ای در طراحی ندارم. این دوره برای من مناسبه؟

شرکت در این دوره برای عموم آزاده اما برای بازدهی بیشتر و بر اساس توصیه اساتید، بهتره قبلا دوره طراحی از طبیعت بی جان و طراحی چهره در سایت رنگ هنر رو بگذرونید تا با مفاهیم پایه ای آشنا باشید، و درک مطالب دوره های بعدی برای شما آسان تر باشه.

شیوه خودآموز رو ثبت نام کنم یا بااستاد؟

در هر دو شیوه به تمام محتوای آموزشی دسترسی دارید اما اگر نیازی به رفع اشکال نامحدود نقاشی های خود توسط استادان رنگ هنر و تمایل به استفاده از تمامی امکانات آموزشی دارید، تردید نکنید! اساتید سامانه رنگ هنر، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته نقاشی، متخصص در زمینه امور هنری و مدرس دانشگاه هستند. طبیعتا حضور استاد در پیشرفت بیشتر هنرجو تاثیر گذاره اما در غیر این صورت شیوه خودآموز برای شما مناسب خواهد بود. البته شیوه خودآموز هم امکان یک بار ارسال تمرین در هر ترم رو "به عنوان هدیه" داره.

ویدئوها برای من ایمیل می شه؟

نه! شما باید در سامانه یک حساب کاربری بسازید. بعد می تونین از طریق میزکارتون در حساب کاربری، در هر دوره ای با درگاه بانکی آنلاین ثبت نام کنین. جلسه اول دوره بی درنگ فعال می شه و جلسات بعدی رو هم خود شما فعال می کنید! همیشه برای استفاده از محتوا باید به حساب کاربری وارد شین.

پرسش های متداول
پرسش های متداول
راهنمای دوره ها
راهنمای انتخاب دوره
8 ترم در یک نگاه
دوره ها در یک نگاه
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی
دوره ها | راهنما | عضویت رایگان و ثبت نام | ورود
راهنمای کاربر